KONST / Ramar / Tavelram 7596146
*
nr 759 6146
Tavelram
förgylld, 61x91
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2012
kl 17:29:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 00:53:41
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ramar tavelram
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
*
Tavelram
nr 759 6146
Tavelram
förgylld, 61x91
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 00:53:41 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ramar tavelram
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15